AZ / EN / RU
Konfransın nəticələri

1-ci dərəcəli diplom

  1. Varşayeva Pədima - Azərbaycan Texnologiya Universiteti, H.Əliyev Bölməsi
  2. Vətəni Fərdin  - Bakı Ali Neft Məktəbi, H.Əliyev Bölməsi
  3. Kərimov Toğrul - Bakı Ali Neft Məktəbi, Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  4. Baxışova Nərmin - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  5. Piriyeva Dilarə - Bakı Dövlət Universiteti, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  6. Bədəlov Turxan - Bakı Dövlət Universiteti, Avtomatika bölməsi
  7. Qarazadə Rəmziyyə - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi

 

 

2-ci dərəcəli diplom

  1. Nağıyeva Elnarə - Azərbaycan Texnologiya Universiteti, H.Əliyev Bölməsi
  2. Balagözova Aytac - Azərbaycan Texnologiya Universiteti, H.Əliyev Bölməsi
  3. İbrahimov Elcan - Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  4. Muxammadova Jalə - Bakı Dövlət Universiteti, Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  5. Əsədli Əsəd - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  6. Macidov Javid - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  7. Rəşidli Adil - Bakı Ali Neft Məktəbi, Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  8. Mikayilov Elşən - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  9. Şükürlü Mədinə - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi

Həvəsləndirici mükafatlar

  1. Behbudova Arzu - Bakı Ali Neft Məktəbi, Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  2. Quliyev Vüsal - Bakı Ali Neft Məktəbi, Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  3. Abdullayeva Arzu - Bakı Ali Neft Məktəbi ,Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  4. Paşayeva Pakizə -  Bakı Ali Neft Məktəbi,  Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  5. Heydərova Ayşən - Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Fizika-Riyaziyyat bölməsi
  6. Sultanov İlkin - Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Fizika Riyaziyyat bölməsi
  7. Huseyinov Sübhan - Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Fizika Riyaziyyat bölməsi
  8. Zairli Zair - Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Fizika Riyaziyyat bölməsi
  9. Yusifova Simuzər - Bakı Dövlət Universiteti, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  10. Güləhmədov Orxan , Bakı Dövlət Universiteti, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  11. Fərhadova Məlahət - Sumqayit Dövlət Universiteti, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  12. Məmmədli Cavid -  Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  13. Əsgərzadə Elmar - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  14. Sadıqova Gülnar - Bakı Ali Neft Məktəbi,  Kimya mühəndisliyi bölməsi
  15. Əmirli Sənəm - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  16. Haciyeva Jalə - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  17. Əhmədov Əhməd - Bakı Ali Neft Məktəbi,  Kimya mühəndisliyi bölməsi
  18. Həmidli Humay - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  19. Mahmudzadə Rauf - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  20. Laylabaşova Aliyə - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  21. Rəhimov Murad - Bakı Ali Neft Məktəbi, Kimya mühəndisliyi bölməsi
  22. Ağalarov Mirəkrəm - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  23. Rəsulzade Aynur - Azərbaycan Texniki Universiteti,  Avtomatika bölməsi
  24. Valiyeva Nargiz - Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Avtomatika bölməsi
  25. Səmədli Ayaz - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  26. Seyidov Orxan - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  27. Həsənli Elvin - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  28. Dolxanova Nəzrin - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  29. Ağayev İsmət - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  30. Quliyeva Pərvin - Bakı Ali Neft Məktəbi,  Avtomatika bölməsi
  31. Həsənov Rüstəm - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi
  32. Bayramov Hacalı - Bakı Ali Neft Məktəbi, Avtomatika bölməsi